Elektrik Proje, Pano Montaj ve İşçiliği

MCS elektrik proje, pano ve montaj grubumuz, gerek kendi projelerimizde ihtiyacımız olan, AG, PLC ve kumanda panolarını, gerekse müşterimiz olan özel makine imalatçıları için elektrik projelerinin hazırlanması, pano şalt malzemelerinin temini, pano dizaynı, montaj ve işçiliğini yapmaktadır. 

Özel makine imalatçıları olarak, tasarladığınız ve üretimini yaptığınız PLC, CNC ve Simotion kontrollü makine ve tezgahlarınız için elektrik veya kumanda panolarınızın projelendirilmesi ve devreye alınması konusunda bizlerden destek alabilirsiniz. 

Elektrik projelerinin hazırlanması, elektrik pano montaj ve işçiliğinin yapılması, donanım (hardware) malzemelerinin seçimi (röle, kontaktör, termik, enerji analizörü, motor sürücü, kontrol sistemi, I/O modülleri, ölçüm sistemi vb..) ve devreye alınması konularında uzman ekibimiz sizlerin yanında olacaktır. İsterseniz, makine veya tezgahınız üzerinde bulunan elektrik ekipmanlarının montajı, güç ve sinyal bağlantılarının yapılması, pano arası kabloların çekilmesi ve pano bağlantılarının yapılması konusunda bizden destek alabilirsiniz.

Üretimini yaptığınız makine ve tezgahların elektrik proje ve devreye almasını uzman bir ekibe yaptırmak istemez misiniz ?

Özel imal ettiğiniz veya revizyon ettirmek istediğiniz, makine veya tezgahlarınızın elektrik projelerini yeniden hazırlıyoruz. DIN normlarında elektrik şemalarınızı Türkçe olarak yeniden çiziyor, pano montaj ve işçiliğini Dünya standartlarında kendi ekibimizle yapıyoruz. MCS Otomasyon güvencesi ile devreye alınmasını uzman ekibimiz tarafından yapıp sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Böylece ;
 
- Personel maliyetlerinizi düşürüyorsunuz,
- Uzman personelimizin teknik bilgisi sayesinde, daha kaliteli projelere sahip oluyorsunuz.
 
Makine ve tezgahlarınızın elektrik proje ve pano uygulamaları için lütfen bizimle iletişime geçin, size en uygun çözüm ve proje önerilerimizi sunalım.