SIMATIC RF600

SIMATIC RF600 ile, en son geniş spektrumlu UHF teknolojisine ulaşabilir hale getirildi. Sistem mutlak güvenilirlik ile tagları kaydetmektedir. Mevcut Otomasyon ile herhangi bir sorun olmadan entegre edilebilmektedir. Planlama, devreye alınması ve sonraki kullanımı son derece kolaydır. Kesinlikle güvenilir izleme ve takip keyfini çıkarın. Her zamankinden daha şeffaf bir şekilde varlıklarını yönetin. Ve SIMATIC RF600 ile ileriye doğru büyük bir adım atın!
 
 
 
 Yeni nesil RFID RF600 cihazlarını farklı kılan nedir?
 • En yüksek kalite.
 • En güncel teknoloji.
 • Akıllı konsept.
Üç yeni RF600 cihazı ile tam ihtiyaçlarınıza uygun fiyatlı iyi özelleştirilmiş temel lojistik uygulamaları için çözüm sunar. Entegre PROFINET arayüzü ile otomasyon ortamları için geliştirilmiştir. Yüksek bir değişken ile son derece karmaşık uygulamaları şeffaf ve izlenebilir hale getirir.
 
SIMATIC RF650R
RF650R lojistik kullanım için özellikle uygun, uygun fiyatlı temel bir cihazdır. Onun sayesinde öne çıkıyor:
Ekonomi
RF650R temel aygıt fiyatlı dört harici bir anten bağlanabilir. Bu kapsamlı sistem, dağıtım depolarda etkili uygulama ortamı sağlar.
Entegrasyon
Entegre RJ-45 Ethernet arayüzü ve XML protokolü sayesinde, RF650R hızla ve kolayca mevcut BT ortamlarına entegre edilebilir.
 

SIMATIC RF680R

 

Son derece esnek ve uyarlanabilir bir sistem sunar. Bu etkileyici RF680R özellikleri şunlardır:
Yerinde Tanılama
F680R LED ekranda tüm önemli bilgileri görüntüler ve ikinci PROFİNET arayüzü ek adaptörler veya anahtarlar sayesinde üzerine kaydedilmesini sağlar.
Otomasyon ve IT entegrasyonu 
Entegre PROFINET arayüzü sayesinde, RF680R cihazlar ek arayüz modülleri olmadan bağlanabilir. Bu mühendislik açısından esnek olması anlamına gelir.

 

 
SIMATIC RF685R
En zorlu ortamlarda bile güvenilir şekilde çalışır. Bu RF685R önemli özellikleri şunlardır:
Entegre Anten
RF685R değişken ve esnek bir yapı sağlar. Diğer bir deyişle: proje planlaması hususunda daha fazla özgürlük sunar. Anteni otomatik olarak uyum sağlayabilen etiketleri okur ve yazarken, operasyonel kullanımda güvenilirlik sunar.
Yüksek Kaliteli Radyo Çipi
Sisteme en iyi şekilde entegre olabilen, uyarlanabilir anten ile etkileşime girer. Ayrıca sistemin planlanması ve uygulanması için iş yükünü azaltır.
  
RF650A - lojistik uygulamalarında çok güçlü;
RF650R okuyucu ile birlikte yeni anten SİMATİC RF650A lojistik uygulamaları için uygun maliyetli bir sistem sağlar.
 • Yüksek koruma derecesi (IP 65)
 • Kompak boyutlar (198 x 198 x 60 cm)
 • Frekans aralığı 865-928 MHz
 • SIMATIC RF650R, RF680R ve RF685R okuma/yazma cihazları ile uyumlu 
Zorlu kablosuz ortamlar için RF680A – 
Yeni adaptif anten SIMATIC RF680A kablosuz zorlu ortamlarda bile en yüksek okuma hızlarına ulaşabiliyor. SİMATİC RF680A anteni basitleştirilmiş bir proje planlama sağladığından planlama aşamasında anten kutuplaşma artık dikkate alınması gerekmiyor.  Bu güçlü tanımlama ayrıca kablosuz zorlu ortamlarda bile sağlanır. Büyük entegre LED ekran anten başına toplama ve hata durumunu hızlı ve detaylı teşhis sağlayan başka bir artıdır.
 • Anten otomatik algılama sayesinde hızlı yapılandırma
 • Otomatik kutuplaşma adaptasyonu
 • Büyük entegre ekran
 • Koruma yüksek lisans (IP 65) ve kompakt boyutları(198 x 198 x 60 cm) 
 • Frekans aralığı 865-928 MHz
 • SIMATIC RF650R, RF680R und RF685ROkuma/yazma cihazları ile uyumlu